کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” توسط نشر اودیسه منتشر شد

بیندیشید و ثروتمند شوید نویسنده: ناپلئون هیل (Napoleon Hill) مترجم: شهرام فیروزیبیندیشید و ثروتمند شوید نویسنده: ناپلئون هیل (Napoleon Hill) مترجم: شهرام فیروزی

بیندیشید و ثروتمند شوید

Think and Grow Rich

نویسنده: ناپلئون هـیل

ترجمه: شهرام فیروزی

بیندیشید و ثروتمند شوید نویسنده: ناپلئون هیل (Napoleon Hill) مترجم: شهرام فیروزی

بیندیشید و ثروتمند شوید
نویسنده: ناپلئون هیل (Napoleon Hill)
مترجم: شهرام فیروزی

 

نام کتاب: بیندیشید و ثروتمند شوید نویسنده: ناپلئون هیل (Napoleon Hill) مترجم: شهرام فیروزی

نام کتاب: بیندیشید و ثروتمند شوید
نویسنده: ناپلئون هیل (Napoleon Hill)
مترجم: شهرام فیروزی

 

شناسنامه کتاب:

نام کتاب:             بیندیشید و ثروتمند شوید

نویسنده:             ناپلئون هیل (Napoleon Hill)

مترجم:                 شهرام فیروزی

ویراستار:            پژمان فیروزی

طرح جلد:             سارا فیروزی

شمارگان:             ۱۰۰۰ نسخه

نوبت چاپ:          اول- ۱۳۹۹

ناشر:                   اودیسه  (www.odyse.ir)

چاپخانه               فیروزچاپ (www.firozchap.ir)

‌صحافی:              گاندی

قیمت:                   ۵۵۰۰۰ تومان

شابک:                  ۰-۰۹-۷۵۲۵-۶۲۲-۹۷۸

 

حق چاپ برای ناشر محفوظ است.

مرکز پخش: آمل، پخش انتشارات اودیسه (فروش آنلاین: www.odyse.ir )

(تلفن‌های فروش مستقیم: ۰۹۱۱۱۲۷۵۲۲۷ – ۰۱۱۴۳۲۲۰۱۴۱

 

ناپلئون هیل

پخش انتشارات اودیسه

 

 

ناپلئون هیل، از پیشگامان فلسفه آمریکایی در زمینه رسیدن به موفقیت فردی، در وایز کانتی ایالت ویرجینیا و در منطقه‌ای متولد گردید که بی‌سوادی و خرافات در آنجا بیداد می‌کرد. پدرش آهنگر بود و خانه‌ای که او در آن متولد شد، اتاقی کوچک در کنار رودخانه «پراد» در منطقه «وایس کانتی» ویرجینیا بود؛ و همه اعضای خانواده در خانه‌ای که یک اتاق بیشتر نداشت و کوچکترین توجهی به نظافت آن نمی‌شد زندگی می‌کردند. از این لحاظ خانه آنها برای همه ساکنین منطقه شناخته شده بود.

دوران کودکی

ناپلئون از همان دوران کودکی علاقه خود را به مطالعه کتاب‌های داستان و همچنین، خلاصه‌نویسی و داستان‌نویسی نشان داد. او در سیزده سالگی، خبرنگار روزنامه «ویرجینیا» شد و نام «گزارشگر کوهستان» را برای خود انتخاب کرد. هیل با پولی که به‌دست می‌آورد، هزینه تحصیل خود را پرداخت می‌کرد. وی برای ادامه تحصیل وارد مدرسه حقوق شد، ولی از عهده هزینه‌های آن برنیامد، از این رو زمان بیشتری را صرف فعالیت در روزنامه و کسب درآمد کرد.

دوران جوانی

ناپلئون جوانِ بسیار سرکش، شیطان و پرخاشگری بود و زمانی که ۹ سال داشت، مادرش بر اثر بیماری و تغذیه ناسالم از دنیا رفت. او همیشه به کودکان هم‌سن‌و‌سال خود که لباس خوب می‌پوشیدند و خوراکی‌های متنوعی می‌خوردند، با افسوس نگاه می‌کرد. بعد از مرگ مادر، زندگی برای ناپلئون سخت‌تر شد، زیرا پدر بدون توجه به وضعیت مالی خود، دو سال بعد از مرگ همسرش، ازدواج کرد و ناپلئون را به حال خود رها نمود. با پدری که سر رشته زیادی از تربیت یک پسر بچه نداشت تنها ماند. ناپلئون از آزار و اذیت همسایه‌ها لذت می‌برد. آنچنان نترس بود که با خودش اسلحه حمل می‌کرد. او از جسی جیمز، یاغی معروف آن زمان برای خودش یک بت ساخته بود. او خشن‌ترین پسر منطقه به حساب می‌آمد و از این لحاظ به خودش افتخار می‌کرد!

ناپلئون هیل

Napoleon Hill

نویسندگی

ناپلئون استعداد خوبی در نوشتن داشت و سردبیر روزنامه با استقبال از نوشته‌ها و مقاله‌هایش، سرپرستی مصاحبه با افراد برجسته و معروف را به او واگذار کرد. وی در هنگام مصاحبه با افراد نامدار، از تجربیات آنها درس می‌گرفت و آن را در زندگی خود به کار می‌برد. هیل با افرادی چون «توماس ادیسون»، «الکساندر گراهام بل»، «هنری فورد» و «ویلیام جنینگ برایان» مصاحبه کرد. او با دقت و ظرافت تمام، راز موفقیت این گونه افراد را به‌دست می‌آورد و آن را یادداشت می‌کرد. از این رو در سال ۱۹۲۸، کتابی با نام «قوانین موفقیت» نوشت که با استقبال خوبی روبرو شد. ناپلئون کتاب «دینامیت مغزی» را در سال ۱۹۴۱ نوشت. وی از سال ۱۹۱۹ تا ۱۹۲۰ در مجله «قوانین طلائی هیل»، سردبیر بود و در سال ۱۹۳۰ کتابی در زمینه راهیابی به موفقیت نوشت. ناپلئون هیل در زمینه موفقیت و کسب ثروت به درجه استادی رسیده بود؛ تا آنجا که از سال ۱۹۳۳ تا سال ۱۹۳۵ مشاور «فرانکلین روزولت» رئیس‌جمهور آمریکا شد. وی در سال ۱۹۳۷ در کتاب «رشد فکری و ثروت»، تمام راه‌های رسیدن به موفقیت را بیان کرد.

کتابهای هیل هر روز بیشتر از روز قبل به فروش می‌رفت. او در سال ۱۹۶۰ کتاب «علوم موفقیت» را نوشت که بیش از سی میلیون جلد از آن فروخته شد. یکی از جمله‌های کلیدی وی این بود که می‌گفت:«لزوماً همیشه قوی‌ترین‌ها و سریع‌ترین‌ها پیروز نمی‌شوند؛ پیروز کسی است که فکر می‌کند می‌تواند پیروز شود.»

بی‌شک کتاب حاضر (بیندیشید و ثروتمند شوید) معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب اوست. مطمئنم از مطالعه این کتاب، لذت وافر و فواید بسیار، نصیب شما خواهد شد.

بیندیشید و ثروتمند شوید

شابک کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

لینک خرید کتاب:

Think and Grow Rich

نام کتاب:  بیندیشید و ثروتمند شوید

نویسنده:  ناپلئون هیل (Napoleon Hill)

 

اولین نفر باشید که نظر می دهید on "کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” توسط نشر اودیسه منتشر شد"

Leave a comment