مرکز پخش کتاب اودیسه

مرکز-پخش-کتاب-اودیسه

مرکز پخش کتاب اودیسه در سال ۱۳۹۸ تأسیس شد. انگیزه ایجاد این مرکز پاسخگویی به نیاز ناشران فعالی است که برای پخش گسترده و منظم کتابهایشان و ارتباط بیشتر با مخاطبین خود، به مرکزی منسجم نیاز دارند که بتواند توزیع سریع و نظام‌مند کتابهایشان را تضمین کند.

این نیاز؛ مدیر مسئول انتشارات اودیسه را برآن داشت تا مرکز پخش کتاب را در واحد انتشاراتی خود در راستای برآوردن اهداف یاد شده تأسیس کند.

مرکز پخش اودیسه افتخار همکاری با اکثر ناشران برگزیده کشور را دارد. کتاب های ادبی، رمان، داستان، فلسفه و عرفان، تاریخ، هنر، روانشناسی … از جمله عناوینی است که این مرکز، پخش آنها را بر عهده دارد. در ضمن در آینده نزدیک پخش اودیسه دارای بخش اختصاصی توزیع کتاب کودک و نوجوان خواهد بود و در این زمینه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد.

اکثر شهرستان‌های کشور و مراکز استان‌ها در گستره فعالیت‌های مرکز پخش اودیسه قرار خواهد گرفت. معرفی و ارائه سریع عناوین جدید به کتاب‌فروشان و اخذ سفارش و تحویل کتاب‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن از جمله ویژگی‌ها و افتخارات این مرکز پخش است.

نحوه همکاری این مرکز پخش با کتابفروشی‌ها به صورت نقدی و با کد تخفیف (کوپن) است و برای مشتریان خوش حساب با خریدهای تعداد بالا، تخفیف‌های ویژه‌ای هم در نظر می‌گیرد.

با سپاس، مدیریت مرکز پخش کتاب اودیسه؛ مهندس شهرام فیروزی

نشانی: استان مازندران، شهر آمل، خیابان امام رضا، بلوار بنفشه، نبش بنفشه ۱۰، جنب چاپخانه فیروزچاپ، مرکز پخش کتاب اودیسه

تلفن دفتر انتشارات اودیسه: ۴۳۲۲۰۱۴۱ – ۰۱۱

تلفن مرکز پخش اودیسه: ۴۳۲۴۹۷۰۸ – ۰۱۱

همراه: ۰۹۱۱۱۲۷۵۲۲۷ (مدیر مسئول انتشارات اودیسه)

پست الکترونیک: shfirozi@gmail.com

مدیر انبار: سید یوسف حسینی

مرکز پخش کتاب اودیسه

مرکز پخش کتاب انتشارات اودیسه www.odyse.ir